Filozofia

Dla nas trening bramkarski to pasja i misja którą pragniemy dzielić z naszymi podopiecznymi.
Na naszych zajęciach oprócz nauki elementów gry bramkarza staramy się także w naszych podopiecznych zaszczepić pozytywne wartości takie jak optymizm, szacunek, systematyczność, uczciwość.Staramy się zbudować u naszych bramkarzy poczucie własnej wartości i przekonanie że nie ma rzeczy nie możliwych, a cierpliwość i systematyczna praca przynoszą znakomite efekty . Każdego zawodnika traktujemy podmiotowo i dokładamy wszelkich starań aby wyciągnąć z niego jego maksymalny potencjał.

Dlatego każdy nasz trening to nowa historia którą piszemy i przeżywamy wspólnie. Naszym celem jest wskazywanie naszym bramkarzom różnych możliwości i drogowskazów aby spełniali swoje marzenie jakim jest gra w bramce.

Aby spełnić te wysokie wymagania jakie sobie postawiliśmy nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy których wiedza i doświadczenie pozwala na realizację zadań postawionych im do realizacji. Nasi trenerzy to ludzie z pasją potrafiący pokazać każdy element techniki bramkarza będący autorytetem dla swoich podopiecznych.

Ich podmiotowe podejście do każdego bramkarza pozwala młodemu adeptowi bramkarskiego fachu na wiarę w swoje możliwości i przeświadczenie że w przyszłości osiągnie sukces!

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy pragną odbyć razem z nami tę fantastyczną podróż jaką jest przygoda z bramką!

Do zobaczenia na boisku!