LETNIE OBOZY SALI 2023 - PODSUMOWANIE

3 turnusy - ponad 100 młodych bramkarzy i bramkarek!

23 edycja obozów bramkarskich SALI przeszła oficjalnie do historii!

W tym roku dla naszych uczestników przygotowaliśmy 3 turnusy, które odbyły się w Ustroniu oraz Wodzisławiu Śląskim. 
W każdym z nich udział wzięło ponad 30 adeptów bramkarskiego rzemiosła z całej Polski, którzy przez 7 dni każdego turnusu uczyli się i doskonalili trudny - bramkarski fach.

  
Oprócz treningów na boisku, gdzie skupialiśmy się nad elementami z zakresu techniki, taktyki i wszechstronnej motoryki, zadbaliśmy także o szeroko pojętą odnowę biologiczną i rekreację w postaci SPA, masarzy, jacuzzi, sauny, basenów etc. 
Nasi podopieczni mieli także zajęcia teoretyczne, na których sztab trenerski prezentował i wyjaśniał mnóstwo zagadnień z tematyki gry bramkarza i różnych sytuacji w których zawodnik może się znaleźć. Prezentowaliśmy to zarówno na przykładzie topowych, najlepszych goalkeeperów na świecie, jak i naszych, młodych - uzdolnionych zawodników. 

Dodatkową atrakcją podczas naszych zgrupowań była obecność w sztabie Trenera GABORA (Grzegorza Jędrzejewskiego), znanego między innymi z programu "Turbo Kozak" realizowanego przez Canal+, który na codzień z nami współpracuje i był obecny na wszystkich, tegorocznych zgrupowaniach.
To już 23 rok, kiedy organizujemy zgrupowania dla bramkarzy! Jest nam przeogromnie miło, że obdarzacie nas nieustającym zaufaniem i spośród wielu obozów wybieracie właśnie nas! DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia na kolejnych zgrupowaniach (najbliższe już w zimę)!Pozdrawiamy, 
Sztab Szkoleniowy Szkółki Bramkarskiej SALI