Metodologia SALI w Akademii GKS'u Katowice!


Oficjalnie i z wielką radością możemy poinformować, iż bramkarze wszystkich kategorii wiekowych Akademii GKS'u Katowice zostali objęci metodologią szkolenia Szkółki Bramkarskiej SALI!

mloda-gieksa
Źródło: www.mloda-gieksa.pl

Bramkarze Akademii zostali włączeni w stworzony specjalnie dla nich projekt - Przedpole GieKSy! Ma on na celu stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla bramkarza.

Jak to dokładnie będzie wyglądało?! 

Powyższy projekt skierowany jest dla wszystkich bramkarzy, chcących w profesjonalny sposób poddać się procesowi szkolenia. Celem projektu jest kształtowanie zawodników na potrzeby klubu GKS „GieKSa” Katowice S.A. oraz innych profesjonalnych i amatorskich klubów.

Z naszym projektem pragniemy dotrzeć do wszystkich bramkarzy w naszym regionie, pragnących podnosić swoje sportowe umiejętności. Służą temu między innymi metody treningowe "SALI", które pomagają bramkarzom w rozwoju, niezależnie od ich wieku i stopnia zaawansowania. Proces szkolenia metodami "SALI" odbywa się w ściśle określony sposób poprzez metodyczne implementowanie w treningu zagadnień z zakresu techniki i taktyki gry bramkarza.

Dla nas trening bramkarski to pasja i misja, którą pragniemy dzielić się z naszymi podopiecznymi.
Na zajęciach, oprócz nauki elementów gry bramkarskiej, staramy się także zaszczepić w naszych podopiecznych pozytywne wartości takie jak optymizm, szacunek, systematyczność i uczciwość. Pragniemy zbudować poczucie własnej wartości i przekonanie że nie ma rzeczy nie możliwych, a cierpliwość i systematyczna praca przynoszą znakomite efekty. Każdego zawodnika traktujemy podmiotowo i dokładamy wszelkich starań, aby wyciągnąć z niego jego maksymalny potencjał - czytamy na stronie www.mloda-gieksa.pl.

Jesteśmy dumni, że to właśnie SALI będzie odpowiadało za szkolenie młodych adeptów sztuki bramkarskiej takiego Klubu, jakim jest GKS Katowice. 
Dołożymy wszelkich starań, aby to właśnie bramkarze byli najlepszą wizytówką Klubu i Akademii z Bukowej 1A. 


A tak wyglądał pierwszy trening w ramach Przedpola GieKSy