Najczęściej zadawane pytania

 Często zadawane pytania Często zadawane pytania
1. Kiedy mogę zapisać się do SBS?

Do Szkółki Bramkarskiej SALI można się zapisać w każdym okresie roku ,można to zrobić przychodząc na wcześniej umówiony niezobowiązujący pierwszy trening, którego ideą jest pokazanie od strony praktycznej jak trenujemy w naszej szkółce.2. Ile razy w tygodniu są prowadzone zajęcia z bramkarzami?

Mamy 2 opcje ,pierwsza to zajęcia raz w tygodniu oraz druga treningi 2 razy w tygodniu.W niektórych filiach treningi odbywają się raz w tygodniu, ale istnieje tam możliwość treningu indywidualnego.3.Czy istnieją ograniczenia wiekowe jeśli chodzi o uczestnictwo w treningach SBS?

Oferta szkółki jest skierowana do każdego bez względu na wiek, program naszej szkółki jest dostosowany do każdego bramkarza bez względu na jego wiek i umiejętności.4. Ilu bramkarzy trenuje na jednej sesji treningowej?

W naszej filozofii każdy, bramkarz traktowany jest podmiotowo, dlatego na każdym treningu jest zawsze co najmniej dwóch trenerów dzięki czemu każdy z bramkarzy może być pewien że żaden szczegół nie zostanie pozostawiony przypadkowi.5. Jak długo trwa trening?

Sesje treningowe trwają ok. 60 min.6.Czy w zimie treningi odbywają się na hali?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że treningi prowadzone na świeżym powietrzu są bardziej efektywne i mają dodatkowy walor jakim jest hartowanie organizmu. Dlatego nasze zajęcia w okresie zimowym odbywają się na boisku.

7.Jaki jest koszt?

Miesięczna opłata za treningi w Szkółce Bramkarskiej SALI zależna jest od lokalizacji oddziału i związanych z nią kosztów.
Na opłatę składają się treningi, boisko, sprzęt i inne narzędzia niezbędne do profesjonalnego prowadzenia zajęć.  
O szczegółach dotyczących opłat, poinformuje Trener prowadzący dany oddział.