SALI GOALKEEPER SUMMER CAMP 2021 - PODSUMOWANIE

Kolejne letnie obozy organizowane przez Szkółkę Bramkarską SALI przeszły do historii! Zapraszamy na podsumowanie.

24 lipca zakończyliśmy kolejny cykl letnich zgrupowań dla bramkarzy organizowanych przez Szkółkę Bramkarską SALI!

Grupa 85 bramkarzy z całej Polski uczyła się i doskonaliła swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych, pełnych bramkarskiej pasji Trenerów SALI na świetnych obiektach MKS'u Kluczbork. 
W programie oprócz zajęć stricte bramkarskich, nasi uczestnicy poznawali między innymi piłkarską kinematografię. 
Każdy turnus został zakończony turniejem bramkarskim, który pozwolił sprawdzić się naszym zawodnikom i dostarczył mnóstwo sportowych emocji. 


Serdecznie dziękujemy wszystkim bramkarzom, którzy zdecydowali się podwyższać swoją formę i doskonalić umiejętności akurat na naszych obozach oraz ich rodzicom za zaufanie SALI!

Podziękowania kierujemy również wszystkim Trenerom, którzy z tak ogromną pasją i zaangażowaniem robili wszystko, aby uczestnicy zgrupowania wyjechali z niego z uśmiechem na twarzy i satysfakcją z wykonanej pracy!

Kolejne podziękowanie kierujemy Stobrawa, Wojewódzki Kampus Sportowo-Rekreacyjny w Kluczborku za świetnie przygotowane obiekty, na których kolejny raz mogliśmy trenować i wypoczywać!

Reusch Polska
- dzięki za świetne koszulki i nagrody dla naszych obozowiczów!

futbolsport.pl
- Pięknie dziękujemy za wsparcie sprzętowe!

Bramkarze, dziękujemy Wam zaangażowanie z jakim podchodziliście do zajęć - jesteśmy pewni, że włożona przez Was praca podczas zgrupowania zaprocentuje w sezonie!

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych zgrupowaniach!
Sztab Szkoleniowy Szkółki Bramkarskiej SALI