Trener SALI brązowym medalistą Mistrzostw Europy w AMP FUTBOL!

W rozegranym 19 września w Krakowie meczu o 3 miejsce, Reprezentacja Polski w AMP Futbol z Trenerem Igorem w składzie pokonała Rosję 1-0 i wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy!

Igor Woźniak
źródło: AMP Futbol polska

W fazie grupowej nasi reprezentacji zajęli pierwsze miejsce a ich pojedynki wyglądały następująco: 

POLSKA - UKRAINA 3:0
POLSKA - IZRAEL 8:0
POLSKA - HISZPANIA 1:1

W ćwierćfinale zmierzyliśmy się z drużyną trójkolorowych, czyli Francją. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Biało-czerwonych i to my cieszyliśmy się z awansu do półfinału mistrzostw starego kontynentu!

W półfinale ponownie przyszło nam rywalizować z naszym grupowym rywalem, którym była Hiszpania. Po grupowym remisie wiadomo było, że przed naszymi reprezentantami ciężki bój o finał. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu w którym to Reprezentacja Polski dużo częściej gościła pod bramką rywali przegraliśmy mecz wynikiem 1:2. Warto wspomnieć, że gdyby nie fantastyczna postawa Hiszpańskiego bramkarza, to bardzo możliwe, że wynik byłby diametralnie inny.

W meczu o najniższy stopień podium przyszło nam stanąć do walki z naszym wschodnim sąsiadem, czyli Rosją. Spotkanie było dość wyrównane, ale to kadra prowadzona przez Trenera Marka Dragosza mogła po meczu zawiesić brązowe krążki na szyi. Całe spotkanie w tym meczu rozegrał Trener Szkółki Bramkarskiej SALI Igor Woźniak, który swoją postawą między słupkami znacząco pomógł kolegom w wywalczeniu tego historycznego osiągnięcia.


Źródło: AMP Futbol Polska

W imieniu całej Społeczności Szkółki SALI, składamy ogromne gratulacje Igorowi, całej Reprezentacji Polski, sztabowi oraz Związkowi AMP Futbol Polska życząc oczywiście Mistrzostwa Świata!