Zimowy obóz bramkarski SALI 2022

 SALI WINTER CAMP SALI WINTER CAMP
2021-09-19 (Niedziela)
Kampus Stobrawa w Kluczborku, ul. Sportowa 7
Szkółka Bramkarska SALI pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w zimowych szkoleniach dla bramkarzy w formie obozów sportowych. Obozy bramkarskie odbędą się tradycyjnie w profesjonalnym Ośrodku Szkoleniowym Kampus Stobrawa (klik) w Kluczborku, specjalnie wynajętym na okres zgrupowań tylko dla Szkółki Bramkarskiej SALI.


W szkółce bramkarskiej SALI zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarskiej. Na naszych zgrupowaniach koncentrujemy się głównie na szkoleniu bramkarzy i dlatego nasz plan jest podporządkowany wyłącznie temu celowi.
Chcemy naszym podopiecznym przekazać jak największą wiedzę i nauczyć konkretnych umiejętności. Pragniemy, aby uczestnicy wyjechali z naszych zgrupowań zaopatrzeni w konkretne narzędzia, które pozwolą im stać się lepszymi bramkarzami. Dlatego też podczas zgrupowania nie ma tzw. „wyjść na miasto”, a całe „życie obozowe” odbywa się na terenie kampusu. Oczywiście czas pomiędzy treningami jest wypełniony w taki sposób, aby uatrakcyjnić pobyt naszym podopiecznym.
Właśnie między innymi ta forma zgrupowań odróżnia nas od innych, a nasze 21 letnie doświadczenie w tym zakresie udowadnia, że jest to najlepszy sposób na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

To właśnie na obozach Szkółki Bramkarskiej SALI swoje pierwsze bramkarskie kroki stawiali między innymi Bartek Drągowski - reprezentant Polski i obecnie bramkarz włoskiej FIORENTINY, Katarzyna Kiedrzynek - zawodniczka PSG oraz reprezentantka Polski, czy Jakub Ojrzyński bramkarz FC Liverpool i młodzieżowy Reprezentant Polski.

Aby sprostać wysokim standardom profesjonalnego treningu, bramkarze będą podzieleni na grupy treningowe, a z każdą z grup będą pracować czterej profesjonalni trenerzy, zaangażowani, komunikatywni z pasją, potrafiący pokazać każdy element techniki bramkarza i będących dla każdego bramkarza wzorem i autorytetem.
Grupy w zależności od wieku ćwiczących oraz umiejętności mają swój indywidualny program treningowy.Specjalnie zaplanowany na zimowe zgrupowania program treningowy SALI zawiera następujące elementy gra bramkarza:
  • nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarza
  • nauczanie oraz doskonalenie gry nogą
  • nauczanie oraz doskonalenie taktyki gry bramkarza w atakowaniu oraz bronieniu ( dośrodkowania, ustawienie w bramce i przed bramką, sytuacje 1x1)
  • przygotowanie motoryczne
Międzynarodowy wymiar naszych zgrupowań, to możliwość zawarcia nowych znajomości oraz wymiana doświadczeń między bramkarzami. To zastrzyk pozytywnej energii potrzebnej w realizacji marzeń związanych z grą w bramce, to przede wszystkim możliwość profesjonalnego treningu bramkarskiego pod okiem wykwalifikowanych trenerów!

Głównym partnerem SALI oraz zgrupowań jest firma REUSCH (wiodący producent rękawic i sprzętu bramkarskiego), która ufundowała sprzęt i niespodzianki dla wszystkich uczestników obozu.

WYMAGANIA:
  • bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim (fakultatywnie)
  • umiejętność współpracy w grupie 
Treningi będą odbywały się 4 razy dziennie na hali oraz na doskonale przygotowanych boiskach treningowych ośrodka sportowego.

TERMINY:

I TERMIN: 13 - 19.02.2022

* W celu rezerwacji kliknij w dany termin lub datę
* Jeśli po 7 dniach od wypełnienia formularza nie otrzymałeś(aś) potwierdzenia rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. 

KOSZT: 
Cena zgrupowania wraz z wyżywieniem oraz ubezpieczeniem wynosi: 1790,00 złotych.
Zaliczkę w wysokości 300,00 zł należy wpłacić do 5 dni od daty zgłoszenia, resztę kwoty na 7 dni przed rozpoczęciem zgrupowania na konto numer:

MBANK 65 1140 2004 0000 3102 5236 0358

W wypadku rezygnacji zaliczka pokrywa koszty związane z rezerwacją miejsca.

ZAPISY:

Rezerwacji miejsc można dokonywać wyłącznie poprzez powyższy formularz.

Na zgrupowanie należy zabrać:
1/ potwierdzenie wpłaty
2/ wypełnioną kartę zgłoszenia z poniższego załącznika (KLIKNIJ IKONKĘ PONIŻEJ POBIERZ)
 
3/ Wypełnione oświadczenie z poniższego załącznika ( KLIKNIJ I POBIERZ)

4/ Wypełniona zgoda z poniższego załącznika (KLIKNIJ I POBIERZ)


INFORMACJE LOGISTYCZNE:

* Zbiórka uczestników w holu Kampusu Stobrawa w Kluczborku, ul. Sportowa 7,w niedzielę pierwszego dnia zgrupowania w godzinach od 15.00 do 17.00

* Wyjazd ze zgrupowania sobotę do godziny 11.00

Ilość miejsc jest ograniczona o udziale w zgrupowaniu decyduje kolejność zgłoszeń!


TAK TO WYGLĄDA - ZAPRASZAMY!

Załączniki
Karta kwalifikacyjna uczesnika wypoczynku [PDF 209,2kB]